shtepi be shitje

 Online 80 lexues | 20 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
9,000,000 Leke
 	Shitet shtëpi në lagjen “Skenderbej”, Elbasan . Shtëpia ka një sipërfa
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

shitet shtëpi në lagjen “skenderbej”, elbasan . shtëpia ka një sipërfaqe prej 110 m² ndërtesa + oborr në pjesën e përparme, organizohet në sallon+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe oborr. shtëpia shitet totalisht e mobiluar dhe n... 28/10/2020 11:30... Lexo detajet..

140,000 Euro
 Shitet vile dy kateshe ne Vlore ne lagjen " 4 heronjte "
Pozicion ne
5+1
Dhoma|Sallon
350 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet vile dy kateshe ne vlore ne lagjen " 4 heronjte " pozicion ne koder siperfaqe e katit baze 110 m2 truall i lire 350 m2 kati i pare me siperfaqe 110 m3 i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , tualet , 2 dhome gjumi kati i dyte m... 23/10/2020 18:08... Lexo detajet..

300,000 Euro
 📌Shitet Duplex 

❗Keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te Tiranes?
2+1
Dhoma|Sallon
174 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

📌shitet duplex ❗keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te tiranes? te mobiluar perfekt dhe teper cilesor? ky eshte rasti juaj...nxitoni ta beni tuajen! 📎me nje siperfaqe prej 174 m2 e organizaur ne dy kate ofrohet nje ambient t... 03/10/2020 23:31... Lexo detajet..

22,000,000 Leke
 Shitet shtëpi private në lagjen Brigada 17 Sulmuese, Elbasan. Shtëpia është
2+1
Dhoma|Sallon
312 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtëpi private në lagjen brigada 17 sulmuese, elbasan. shtëpia është me sipërfaqe 312 m² nga te cilat 212 m² janë truall dhe 100 m² është ndertese. organizuar në: 3 dhoma gjumi, sallon+ guzhinë, dhe 1 tualet. shtëpia ndodhet n... 17/09/2020 11:41... Lexo detajet..

69,000 Euro
 Shitet shtëpi private në lagjen Afrim i Ri, Fier. Shtëpia është 307 m² e o
3+1
Dhoma|Sallon
307 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtëpi private në lagjen afrim i ri, fier. shtëpia është 307 m² e organizuar në 4 dhoma + 1 banjo dhe një ballkon, ndodhet në një zonë të qetë me gjelbërim dhe ajër të pastër. Është e mobiluar me të gjitha kushtet e nevojsh... 17/09/2020 11:01... Lexo detajet..

22,000,000 Leke
 Shitet shtepi private ne lagjen Brigada 17 Sulmuese, Elbasan. Shtepia eshte me s
3+1
Dhoma|Sallon
312 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtepi private ne lagjen brigada 17 sulmuese, elbasan. shtepia eshte me siperfaqe 312 m² nga te cilat 212 m² jane truall dhe 100 m² eshte ndertese. organizuar ne: 3 dhoma gjumi, sallon+ guzhine, dhe 1 tualet. shtepia ndodhet ne nje zone te ... 16/09/2020 15:52... Lexo detajet..

23,000,000 Leke
 Shitet shtepi private me siperfaqe 116 m² + 344 m² truall ne lagjen Dyli Haxhi
5+1
Dhoma|Sallon
460 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet shtepi private me siperfaqe 116 m² + 344 m² truall ne lagjen dyli haxhire , elbasan . shtepia eshte 3 kate dhe organizohet ne menyre te tille : kati 1 eshte parkim me siperfaqe 116 m ² , kati i 2 dhe i 3-te perbehet nga 6 dhoma , 2 banjo , ... 16/09/2020 14:35... Lexo detajet..

75,000 Euro
 Shitet apartament 1+1 tek rruga "Barrikadave" në zonën e Qendrës. A
1+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
11
Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "barrikadave" në zonën e qendrës. apartamenti ndodhet në katin e 11 të një pallati të ri me ashensor. apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 92m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient g... 07/08/2020 10:30... Lexo detajet..

220,000 Euro
 Vile në shitje në bregdet, ndodhet në fshatin turistik Qerret, që i përket
3+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Vile në shitje në bregdet, ndodhet në fshatin turistik qerret, që i përket komunës së golemit, midis pishave që shtrihen buzë detit adriatik. në këtë zonë janë ndërtuar mjaft komplekse me vila dhe apartamente që e bëjnë këtë zonë... 06/08/2020 09:55... Lexo detajet..

260,000 Euro
 Ne zonen e Myslym Shyrit, prane Albtelecom, shitet Loft apartment. Apartamenti k
2+1
Dhoma|Sallon
138 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Ne zonen e myslym shyrit, prane albtelecom, shitet loft apartment. apartamenti ka siperfaqe totale 95.5m2 ku pjesa e brendshme eshte openspace dhe rrethohet nga tre anet me verande me siperfaqe 42m2. organizohet ne ambjent ndenje , ambjent kuzhine dh... 04/08/2020 17:05... Lexo detajet..

E Mobiluar

65,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

- super okazion ne astiri - yzberisht - rruga 3 deshmoret shitet apartament 2+1 i investuar bere per vete 💥💥💥💥💥💥💥💥💥 q2436 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + 1 kuzhine - 2 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 tualet ... 27/10/2020 23:14... Lexo detajet..

Bosh

48,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne katin e 4 apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare. disponon certifikat pronesie ( 72 m2 siperfaqe e brendshme) apartamenti eshte inorganizuar mjaft mire . 🛏 2dhome gjumi 🛋dhome ndenje . 🔹️koridor ... 27/10/2020 19:38... Lexo detajet..

E Mobiluar

107,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Cilesia me premium e rikontruktuar zog te zi sa futesh ne don bosko - shitet apartament 2+1+2wc+ballkon, ne pallat te ri me ashensor | i sapo arreduar | i pabanuar me pare | investim nga brunes | parket shume cilesor | sistem kapot | orientim perfek... 28/10/2020 14:23... Lexo detajet..

95,000 Euro
Shitet Apartament 3+1+2 Tek 21 Dhjetori Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Frosina Plaku, 21 Dhjetori. Apartamenti eshte

95,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen frosina plaku, 21 dhjetori. apartamenti eshte 114 m2 neto, dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine (hapesire e vecante), 2 tualete dhe ballkon. ai ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.... 28/10/2020 23:35... Lexo detajet..

117,000 Euro
Shitet Super Apartament tek Kontakt në 21sh Shitet apartament 2+1, 94.3 m2 tek kompleksi rezidencial kontakt. Apartamenti po

117,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1, 94.3 m2 tek kompleksi rezidencial kontakt. apartamenti pozicionohet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor dhe organizohet nga një sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi një ballkon dhe një tualet. apartamenti ofron n... 28/10/2020 23:35... Lexo detajet..

80,000 Euro
Super Ap. Super Kompleks - 2+1+Bllk (Porcelan) PALL. Viti 2015 | Mobilim i Ri | Shume Diell dhe planimetri super  Q2414

Te dhenat e ndarjes:

🔸️- 2 Dhoma gjumi
🔸️- 1 Soxhorno + 1

80,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip totale: 103 m2 🔸️- sip neto : 89 m2 🔸️- sip perbashket : 14 m2 🔸️- kati: 7 🔸️- ... 28/10/2020 22:44... Lexo detajet..

155,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, + Garazh, Liqeni I Thatë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë

• Informa

155,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banimi • sipërfaqja e apartamentit : 150 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie • organizimi : • ... 28/10/2020 22:19... Lexo detajet..

155,000 Euro Shitet, Apartament 2+1,Liqeni I Thatë, Tiranë. 155,000 € ID: PRI+17971 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë

• Informa

155,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banimi • sipërfaqja e apartamentit : 150 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie • organizimi : • ... 28/10/2020 22:16... Lexo detajet..

165,000 Euro Shitet apartamenti 2+1 okazion Kompleks Banimi 3 Kat me 1 dhe 2 Kat Parkimi Nentoke me mure rrethuese
Njesia A

165,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (5.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Kompleks banimi 3 kat me 1 dhe 2 kat parkimi nentoke me mure rrethuese njesia administrative farke, tirane nje nga komplekset me moderne dhe me arkitekture bashkekohore qe po ndertohet ne nje nga zonat me te mira te qytetit te tiranes prane qendr... 28/10/2020 21:27... Lexo detajet..

38,000 Euro Shitet apartamenti 2+1 okazion Shitet apartamenti 2+1 ,  me siperfaqe 96m2 , i mobiluar  , 
Apartamenti ka dy

38,000 Euro

Qender | Fier (70.02 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Shitet apartamenti 2+1 , me siperfaqe 96m2 , i mobiluar , apartamenti ka dy tualete dy dhoma gjumi apartamenti ndodhet ne katin e 10 , tek kryqezimi zogut zi punimet e pallatit jan shum cilesore okazion... 28/10/2020 21:27... Lexo detajet..

74,000 Euro Shitet apartament 1+1 te Selvia Shitet apartament i pozicionuar në katin e 3, pallat i vitit 2011.
Ndodhet në

74,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament i pozicionuar në katin e 3, pallat i vitit 2011. ndodhet në afërsi me qendrën. planimetri e rregullt. dritë dhe ndriçim natyral. me hipotekë. për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!... 28/10/2020 20:53... Lexo detajet..

117,000 Euro Shitet 2+1 liqeni i thate Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit te nje pallati teri me ashensor.orga

117,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.98 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
129 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit te nje pallati teri me ashensor.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit dy dhoma gjumi dy tualete dhe ballkon.apartame ti disponon certifikate pronesie te rregullt dhe shitet i mobiluar.... 28/10/2020 20:39... Lexo detajet..

49,800 Euro

- shitet apartament me planimetri perfekte ne xhamllik - kondicioner | super ndricim q2439 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,800 Euro

75,000 Euro

🌟kati 2 - 2+1+ ballkon + 1 tualet te madhe - ap. me planimetri perfekte , dhe shum drite - (kristal center ngitur me te) (komune, sa kalon german... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

107,000 Euro Kopshti botanik shitet 2+1 Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit ne nje pallat te ri me ashensor.orga

107,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit ne nje pallat te ri me ashensor.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit dy dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon.apartamenti disponon certifikate pronesie. ... 28/10/2020 20:38... Lexo detajet..

105,000 Euro Liqeni i thate shitet apartament 2+1 Aparramenti fdodhet ne katine 3 te banimit ne nje pallat te ndertuar vitet e fun

105,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
113 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Aparramenti fdodhet ne katine 3 te banimit ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit me ashensor.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit dy dhoma gjumi dy tualete dhd nje ballkon.apartamenti disponon certifikate pronesie. ... 28/10/2020 20:38... Lexo detajet..

40,000 Euro Shitet 2+1 Royal Palace Shengjin Apartamenti ndidhet ne katin e 4 te banimit te nje kompleksi rezidencial banimi

40,000 Euro

Shengjin | Lezhe (4.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndidhet ne katin e 4 te banimit te nje kompleksi rezidencial banimi cilesor.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon.apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.... 28/10/2020 20:38... Lexo detajet..

75,000 Euro 🌟VRAPOOO, ULET CMIMI NGA 79.000 NE 75.000 EURO 2+1 - Komuna e parisit sa kalon German Computers, afer Kristalit🌟 🌟KATI 2 - 2+1+ ballkon + 1 tualet te madhe  - Ap. Me Planimetri Perfekte , dh

75,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

🌟kati 2 - 2+1+ ballkon + 1 tualet te madhe - ap. me planimetri perfekte , dhe shum drite - (kristal center ngitur me te) (komune, sa kalon german computers) shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar, nje mundesi perfekte per banim ose investim... 28/10/2020 20:23... Lexo detajet..

52,000 Euro Disponoj Apartament 1+1 ne shitje ne Yzberisht. Disponoj Apartament 1+1 ne shitje ne Yzberisht.
Ndodhet ne katin e katert.

52,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponoj apartament 1+1 ne shitje ne yzberisht. ndodhet ne katin e katert.... 28/10/2020 20:03... Lexo detajet..

64,000 Euro Shes apartament 2+1 ne Fresk. Shes apartament 2+1 ne Fresk.
ESHTE prane Policise Bashkiake .
ndodhet ne kat

64,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shes apartament 2+1 ne fresk. eshte prane policise bashkiake . ndodhet ne kat te 4-t te nje ndretimi te ri.ka hipoteke te rregullt!... 28/10/2020 20:03... Lexo detajet..

57,500 Euro Shitet 1+1 dhe 2+1, pallat i ri, shume cilesor. Shiten opsione apartamentesh tek kompleksi 'ZIRKON'. Ndertim bashkekoh

57,500 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shiten opsione apartamentesh tek kompleksi 'zirkon'. ndertim bashkekohor dhe cilesor, perballe me pediatrine ne qsut. ... 28/10/2020 19:15... Lexo detajet..

95,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 64 m² 95.000 Euro (Tefta Tashko Koço) AL14724 Apartamenti është i pozicionuar te Tefta Tashko Koço. Informacion mbi apartam

95,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar te tefta tashko koço. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 64 m2 • orientimi lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • sa... 28/10/2020 19:13... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë, AL17488 Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• S

56,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet, apartament 1+1, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68.8 m2. • kati i 4. organizimi : • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 1 dhomë gjumi. • 1 tualet me dritare. • 1 ballkon.... 28/10/2020 19:13... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

55,000 Euro

Apartament shume cilesor 2+1+ballkon ne ali dem - i mobiluar, dysheke te rinj | kuzhine dhe te gjitha pajisjet funksionale | muret e sapo lyer dhe suv... (Premium 31.12.2020)

104,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar Me Hipotek Me 1 Poste Parkimi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
122.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokument te rregullte hipotekor dhe ka nje kubature shtepie shume te mire me shperndarje me korridor hapsira katrore dhe njerin n... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 18.12.2020)

53,200 Euro Shitet 1+1, pallat i ri, shume cilesor. Shitet apartament 1+1, shume cilesore, organizim shume  i mire. Orientim lindje,

53,200 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 1+1, shume cilesore, organizim shume i mire. orientim lindje, kati i 4 banim. apartamenti ndodhet tek kompleksi asl. pallati perfundon per 5 muaj, ndertim i ri shume cilesore.... 28/10/2020 19:12... Lexo detajet..

96,000 Euro Shitet 2+1, pallat i ri, shume cilesor. Shitet apartament 2+1, tek Brryli. Pallat i ri, ndertim i vitit  2020. Pallati e

96,000 Euro

Brryli | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1, tek brryli. pallat i ri, ndertim i vitit 2020. pallati eshte me fasade te ventiluar. nje nga ndertimet me te mira ne zone.... 28/10/2020 19:12... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet 1+1, me Hipoteke. Shitet apartament 1+1, tek shkolla e baletit, prane njesise 2. apartamenti eshte

50,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.66 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 1+1, tek shkolla e baletit, prane njesise 2. apartamenti eshte ne katin e 5 te nje pallati egzistues me 6 kate. gjendja e pallatit eshte shume e mire dhe apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar.... 28/10/2020 19:12... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne rr.Kavajes Apartament Per Shitje 2+1 ne rrugen e Kavajes mbrapa Qendres Globe.

Apartamen

85,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament per shitje 2+1 ne rrugen e kavajes mbrapa qendres globe. apartamenti ndodhet ne katin e 4 (jo te fundit) te ne pallati ekzistues. apartamenti eshte teper i investuar dhe shitet i mobiliuar. organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i... 28/10/2020 19:00... Lexo detajet..

72,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek 5 maj viti i ndertimit 2005 me ashensor dhe me shkalle te gjera me ndricim teper cilesor, tek rruga 5 maj afer shkolles ti... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

85,000 Euro

Shitet ap. i vecant 2+1+ 2 tualete +kuzhine me vete tek afer zogut te zi kati 5 ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo investim. ap. me p... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

106,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Kompleksi Vindi, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al18193 shitet, apartament 2+1, kompleksi vindi, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 98.94 m2. • ka... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

90,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

55,000 Euro

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamen... (Premium 05.11.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Te Brryli

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi nga 68.000 euro ne 65.0000 euro ne shitje apartament 2+1 ne zonen e brrylit, afer me bar oslo. apartamenti eshte i sapo-rikonstruktuar, me... (Premium 28.12.2020)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

97,950 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
127.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar, dhomat shperndahen nepermjet korridorit. tualeti me dritare.... (Premium 07.11.2020)

Mobilimi:Bosh

97,950 Euro

65,000 Euro

Tek zona e astirit,prane alfa bank,shitet apartament 2+1+2 tualete.kati 8-te,jo i fundit,orientim lindje,pamje brenda kompleksit.me nje siperfaqe prej... (Premium 05.11.2020)

107,000 Euro

Apartament 2+1, Don Bosko Mbi Bar Artistin

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super 2+1, 95 m2, i sapo arreduar, i pa banuar me pare, mobilim cilesor, sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, njeri mem dritare, korridor, bal... (Premium 06.11.2020)

62,000 Euro Apartament 2+1  Unaza e Re Shitet apartament 2+1 ne nje pallat me punime cilesore ne qytet tek Unaza e Re t

62,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat me punime cilesore ne qytet tek unaza e re tek vila l. informacion mbi apartamentin: kati 4, siperfaqe totale : 105 m2 apartamenti disponon: salloni ndenjes , ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti, ballk... 28/10/2020 19:00... Lexo detajet..

90,000 Euro 🏡Shitet apartament 2+1+garazh, Rruga Todi Shkurti Super Okazion!!!!
🏡Shitet apartament 2+1+garazh
💶Çmimi: 90.000 Euro

90,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Super okazion!!!! 🏡shitet apartament 2+1+garazh 💶Çmimi: 90.000 euro 📌rr. todi shkurti ⭕️apartamenti ndodhet në katin e 6-të të fundit pallat i ri 📐siperfaqe totale 100m2 🛋sallon 🍽kuzhinë gatimi 🛌 2 dhoma gjumi ... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

78,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje, Misto Mame Apartamenti ndodhet ne Misto Mame

• Siperfaqe 91 m2

• Kati 5 banim

78,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne misto mame • siperfaqe 91 m2 • kati 5 banim organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesor... 28/10/2020 18:38... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim