Shitet, Super Apartament 2+1,68.3 m2, Rruga e Elbasanit (Future Home Ali Demi) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 29/03/2020 13:11

80,000 Euro

  • Shitet, Super Apartament 2+1,68.3 m2, Rruga e Elbasanit (Future Home Ali Demi)

For Sale, Super Apartment 2 + 1,68.3 m2, Elbasan Street (Future Home Ali Demi)

The apartment is located near Elbasan Street, 500 m above the Faculty of Economics. Apartment information: • Floor 4 • Apartment surface: 68.3 m2 • Orientation: South West • Documentation: Mortgage. The apartment is empty and has: • Living Room • Kitchen • 1 bedroom • Natural toilet • Balcony • Distribution hallway • New building • Elevator • Thermal insulation • Waterproofing • Chiller system • Double glazed • Quality construction • Regular cubicle • Area accessible in the city and preferred for living. Contact us to visit!


AL15189

+355692542490


Pagesa 80,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 92.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 35556

Apartamenti eshte i pozicionuar afer Rruges se Elbasanit, 500 m mbi Fakultetin Ekonomik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Siperfaqja e apartamentit : 68.3 m2 • Orientimi : Jug-Perendim • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhome gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shperndares • Pallat i ri • Ashensor • Termoizolim • Hidroizolim • Sistem chiller • Dopio xham • Ndertime cilesore • Kubature e rregullt • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!


AL15189

+