Shitet Apartament 1+1 ne Ysberisht pran KMY (mobilim i ri me vleren 10000 euro) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 29/05/2020 09:19

55,000 Euro

  • Shitet Apartament 1+1 ne Ysberisht pran KMY (mobilim i ri me vleren 10000 euro)
  • Shitet Apartament 1+1 ne Ysberisht pran KMY (mobilim i ri me vleren 10000 euro)
  • Shitet Apartament 1+1 ne Ysberisht pran KMY (mobilim i ri me vleren 10000 euro)
  • Shitet Apartament 1+1 ne Ysberisht pran KMY (mobilim i ri me vleren 10000 euro)

1 bedroom apartment for sale in Ysberisht near KMY (new furniture worth 10000 euros)

1 bedroom apartment for sale in Ysberisht near KMY (new furniture worth 10000 euros)
The apartment is located in a new building.
Freshly furnished and uninhabited apartment.
It has a certificate of ownership located on the 2nd floor of a new building with elevator and well managed.
Those interested in 1 property visit should contact the phone number


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 71.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania
Lexime 53903

Shitet Apartament 1+1 ne Ysberisht pran KMY (mobilim i ri me vleren 10000 euro)
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri.
Apartament i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare.
Disponon certifikat pronesie ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe i mire administruar.
Te interesuarit per 1 vizite ne prone te kontaktojne ne numrin e telefonit