Okazion! Shitet Apartament 2+1 Per Shitje te Selvia Vetem 960 euro/m2 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/11/2019 19:06

118,000 Euro

  • Okazion! Shitet Apartament 2+1 Per Shitje te Selvia Vetem 960 euro/m2
  • Okazion! Shitet Apartament 2+1 Per Shitje te Selvia Vetem 960 euro/m2
  • Okazion! Shitet Apartament 2+1 Per Shitje te Selvia Vetem 960 euro/m2

Bargain! Two Bedroom Apartment For Sale In Selvia Only 960 euro m2

In the center of Tirana, Selvia has just sold a 2 + 1 Apartment. The location of the apartment is very close to the Center, offers all amenities can be reached by walking to all major destinations, State and Private Institutions, Schools, Universities, Banks, Hospitals etc. There is no need to use a car, which makes this Apartment Residential or Investment Convenient, so you can live on your own or rent it easily for foreigners. The apartment is located on the 4th floor of a building recently built with Elevator and is organized by Living Room and Kitchen with balcony access, 2 bedrooms, 2 Bathrooms and Balcony. The apartment is Orientated to the West and has a Certificate of Ownership.


Pagesa 118,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 123.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Selvia, Albania
Lexime 20632

Ne Qender te Tiranes te Selvia sapo ka dale ne shitje nje Apartament 2+1. Vendodhja e apartamentit eshte shume prane Qendres, ofron te gjitha facilitetet mund te arrihet ne kembe te gjitha destinacionet kryesore, Institucionet shteterore dhe Private, Shkollat, Universitetet, Bankat, Spitalet etj. Nuk eshte nevoja te perdoresh makine, gje qe e ben kete Apartament te Volitshem per Banim ose per Investim, pra mund te jetosh vete ose ta japesh lehtesisht me Qira per te huaj. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit me Ashensor dhe organizohet nag Sallon ndenje dhe Guzhine me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi , 2 Banjo dhe Ballkon. Apartamenti Orientohet nga Lindja dhe Perendimi dhe Disponon Certifikate Pronesie.