Tirane, shitje apartament 1+1+BLK Kati 1, 68 m2 72000 Euro (Tregu Elektrik) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/11/2019 12:19

62,000 Euro

  • Tirane, shitje apartament 1+1+BLK Kati 1, 68 m2 72000 Euro (Tregu Elektrik)
  • Tirane, shitje apartament 1+1+BLK Kati 1, 68 m2 72000 Euro (Tregu Elektrik)

Tirana, apartment for sale 1 + 1 + BLK Floor 1, 68 m² 72000 Euro (Electricity Market)

The apartment is located in the Electric Market area, on the street "Petro Nini Luarasi", in one of the best complexes of the area. Apartment information: • 7th floor • Apartment area: 68 m2 • Documentation: With Mortgage. The apartment is empty and has: • Living Room • Kitchen • 1 bedroom • Toilet • Balcony • Distribution corridor • New building • Elevator • Regular cubicle • Quality work • Investing • City accessible and preferred residential area. Contact us to visit!

Cel. : 0695406666

al12942

Pagesa 62,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 62.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Albania
Lexime 27933

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Tregut Elektrik, te rruga "Petro Nini Luarasi", ne nje nga komplekset me te mire te zones. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Siperfaqja e apartamentit : 68 m2 • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhome gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shperndares • Pallat i ri • Ashensor • Kubature e rregullt • Punime cilesore • I investuar • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!

Cel. :

al12942