Apartament ne Shitje tek TOUCH OF THE SUN Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/11/2019 16:33

160,000 Euro

  • Apartament ne Shitje tek TOUCH OF THE SUN
  • Apartament ne Shitje tek TOUCH OF THE SUN
  • Apartament ne Shitje tek TOUCH OF THE SUN
  • Apartament ne Shitje tek TOUCH OF THE SUN

Apartment for Sale in TOUCH OF THE SUN

EXCLUSIVE!
The apartment is located inside the 'TOUCH OF THE SUN' residence, one of the most beautiful and cozy. The residence is designed in 3-storey and 1-storey buildings, with a swimming pool, a children's playground and a playground.
It is equipped with cameras, security guards and very good administration.
The apartment is organized in a living room with shared kitchen which opens onto the balcony, 2 bedrooms one with toilet and a storage room, day toilets and 1 balcony.
The apartment has very good layout and organization and is furnished as pictured (electric appliances and air conditioning are not included in the price)
Along with the apartment in the price is included 2-POST PARKING.
HOLDS A MORTGAGE

For a property visit or for more information please call us!


Pagesa 160,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 144.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Sauk, Tirana, Albania
Lexime 398

EKSKLUZIVE !
Apartamenti ndodhet brenda rezidences 'TOUCH OF THE SUN' , nje nga rezidencat me te bukura dhe komode. Rezidenca eshte projektuar ne godina me 3 kate dhe 1 kat parkim, ne qender te saj ka pishine, kend lojrash per femije dhe lulishte.
Eshte e pajisur me kamera, roje sigurimi dhe administrim shume te mire.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine te perbashket e cila ben daljen dhe ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera me tualet dhe nje depo, tualete i dites dhe 1 ballkon.
Apartamenti ka planimetri dhe organizim shume te mire dhe shitet i mobiluar si ne foto.(elektroshtepiaket dhe kondicionimi nuk jane te perfshira ne cmim)
Se bashku me apartamentin ne cmim perfshihet edhe 2-POST PARKIMI.
DISPONON HIPOTEKE

Per nje vizite ne prone apo per me shume informacion ju lutemi te na telefononi!

Njoftime te Ngjashme