Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 70.05 M2 60000 Euro (rruga Bardhyl) Tirane

Shitet apartament 2+1 te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Siperfaqja e apartamentit : 70.5 m2 • Orientimi : Lindje-Perendim • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Ballkoni • Tualeti me aspirim natyral • I investuar • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!


al 1154


Cel : 695610929

Njoftime te Ngjashme