Shitet Apartament 2+1 Tek Kryqezimi I Stadiumit Durres

Ne Durres mbrapa shkolles Adem Reka ne rruga Trajan SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, ambjent ndenje, kuzhine gatimi me vete, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi jug-lindje me drite dielli gjate gjithe dites.
Cmimi 43.000 euro
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel.
E-mail. onlineprona@gmail.com

Njoftime te Ngjashme