Shitet Apartament Luksi 1+1,vollga(shetitorja Taulantia) Durres

Shitet apartament kleringu 1+1 me siperfaqe 95 m2, kati 2 tek Vollga. Apartamenti i enderrave midis Qiellit dhe Detit, ne Rezidencen Rajfi Tower, me pamje 180° ne horizontin e detit Adriatik. Apartament luksoz me cilesi dhe teknologjine me te larte ne ndertim ku materialet ekologjike garantojne mbi 50% kursim te energjise pergjithmone. Dhuroni familjes tuaj shtepine me komoditetin dhe relaksin e pushimeve te perhershme me 5 yje.

Cmimi: 76.000 Euro

Shitet Apartament luksi 1+1,Vollga(Shetitorja Taulantia) voll-23.png (Format Kb)

Njoftime te Ngjashme