SHITET APARTAMENT TEK ZONA E PLEPAVE,NE DURRES Durres

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:42

33,600 Euro

  • SHITET APARTAMENT TEK ZONA E PLEPAVE,NE DURRES

SOLD APARTMENT TO THE PLACES, IN DURRES

For OKAZION! Selling seafront apartments are sold to ROTONDO, near the Plepave area. The apartments are located on the 4th and 5th floor. These 2 + 1 apartments are organized in a living + cooking room, 2 bedrooms, 2 bathrooms + 2 balconies. Possess property certificates. For more information contact: 0694050020.


Pagesa 33,600 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 112.00
Kati 5
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Rruga Plepave, Durres, Albania
Lexime 994

Cmim OKAZION! Shiten apartamente me pamje nga deti tek qendra ROTONDO, prane zones se Plepave. Apartamentet ndodhen ne katin 4 dhe te 5 banim. Keto apartamente 2+1jane te organizuar ne nje dhome ndenje+ gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete +2 ballkone. Disponojne certifikate pronesie. Per me shume informacion kontaktoni: .

Njoftime te Ngjashme