Shitet shtepi private Shkoder

Shtepi ne Shitje Data: 23/05/2020 21:18

Private house for sale

Private house for sale in the city center, near the Social Services. The facilities are: dining room, kitchen, 4 bedrooms, 4 bathrooms, 1 balcony, yard in front of the house and back, furnished, in very good condition.


Pagesa 150,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 4+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 280.00
Kati 2
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Rruga Franc Baron Nopca
Lexime 390

Shitet shtepi private ne qender te qytetit, prane Sherbimeve Shoqerore. Ambjentet jane: salle ngrenie, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, 1 ballkon, oborr perpara shtepise dhe mbrapa, e mobiluar, ne gjendje shume te mire.

Njoftime te Ngjashme