Tirane,Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (5 Maji,Tregu Industrial) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 15/12/2019 22:07

63,000 Euro

  • Tirane,Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (5 Maji,Tregu Industrial)
  • Tirane,Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (5 Maji,Tregu Industrial)
  • Tirane,Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (5 Maji,Tregu Industrial)

Sell Apartment 2 + 1,91 m2,63,000 Eur (Industrial Market, May 5th)

Sell Apartment 2 + 1 in new residential complex.

The total area is 91 m2, located on the 7th floor, with lift.

The apartment consists of a living room, 2 rooms, 1 bathroom, and 1 balcony.

Price: 63.000 Euro

Currently in the construction phase!


Pagesa 63,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 91.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 3065

Shitet Apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek zona 5 Maji

Eshte 1 kompleks rezidencial prane Unazes, me pamje nga rruga.

Siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor.

Apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma,1 banjo, dhe 1 ballkon.

Cmimi: 63.000 Euro

Aktualisht ne faze ndertimi!