SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:39

100,500 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI.
  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI.

SOLD APARTMENT 2 + 1 IN BULEVARDIN BAJRAM CURRI, IN THE AREA ALI DEMI.

Apartment for sale in Alesio 2014 complex, in Bajram Curri Boulevard in Ali Demi area. The apartment is located on the second floor of a 6-storey south-facing building. The apartment is organized in the living area together with the cooking space, two bedrooms, 2 bathrooms and 2 balconies. The building is in the construction phase and ends in December 2019. Contact 069 40 500 20


Pagesa 100,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 119.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 298
SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. 8e0be898-980a-2066-c144-2800e0eab1e4.png (Format ) |

Shitet apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje godine 6 kate me orientim nga jugu. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Godina eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne dhjetor 2019. Kontakto