Shitet apartament 1+1 tek Hipoteka Mundesi Pagese me Keste Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 04/01/2020 10:48

61,750 Euro

  • Shitet apartament 1+1 tek Hipoteka  Mundesi Pagese me Keste

1 + 1 apartment for sale in Mortgage

One bedroom apartment for sale in the Quartum Residence complex.
The apartment has 58.74 m2 of space located on the 3rd floor of a new building complex, with high quality works, ventilated facade, acoustic insulation and 2 lifts.
Organization starts from the living room, a bedroom, a toilet and a balcony. The controversial price. Possibility of layout and floor options.
For more information or a visit to the property contact us at:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
Baj Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania. 1019
Price: € 52,866


Pagesa 61,750 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 58.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Hipoteka
Lexime 288
Shitet apartament 1+1 tek Hipoteka  Mundesi Pagese me Keste Ap-1-1-kati-1.PNG (Format PNG) |

Shitet apartament 1+1 tek Hipoteka ne kompleksin Quartum Residence.
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 58.74 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore , me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe 2 ashensore .
Organizimi fillon nga salloni , nje dhome gjumi , nje tualete dhe nje ballkon. Cmimi i diskutueshem. Mundesi zgjedhje planimetrie dhe kati.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Cmimi: Euro 61750