Shitet Apartament 3+1 te Inxhiniera e Ndertimit Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/11/2019 10:05

93,000 Euro

  • Shitet Apartament 3+1 te Inxhiniera e Ndertimit
  • Shitet Apartament 3+1 te Inxhiniera e Ndertimit
  • Shitet Apartament 3+1 te Inxhiniera e Ndertimit

Apartment for sale 3 + 1 in Construction Engineer

Three bedroom apartment for sale, 93m interior with no open spaces on the 4th floor of an existing white brick building, 5 storey building. The apartment is well organized and JL oriented, consisting of 3 bedrooms, a living room with kitchen, two balconies and a toilet, located in front of the construction engineer. It is equipped with certificate of ownership.
For more contact.


Pagesa 93,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 93.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa
Lexime 25

Shitet Apartament 3+1 me sip,93m te brendshme pa hapesira te perbashketa ne katin 4 te nje pallati egzistues me tulla te bardha,pallat 5 katesh. Apartamenti eshte i mirorganizuar dhe ka orientim J-L,eshte i perber nga 3 dhoma gjumi,nje sallon bashke me guzhinen,dy ballkone dhe nje tualet,ndodhet perballe inxhinieris se ndertimit. Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.