shitet SUPER 1+1 71.5 M2 kompleksi sima Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 17/08/2019 15:05

55,360 Euro

  • shitet SUPER 1+1 71.5 M2 kompleksi sima
  • shitet SUPER 1+1 71.5 M2 kompleksi sima

sold SUPER 1 + 1 71.5 M2 complex smooth

the apartment has very good cube, corridor distribution and balcony orientation, is part of a high quality complex designed for high standards of construction and living designed with greenery and children's playgrounds.tall is covered with thermal tulle with lighted stairs natural, is ready for housing positioned near the main road. The apartment has southeast orientation and view from the street.


Pagesa 55,360 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 71.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 828

apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim ballkon,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor i projektuar per standarte te larta ndertimi dhe jetese i projektuar me gjelberim dhe kende lojrash per femije.pallati eshte i veshur me tulle termike shkallet me ndricim natyral, eshte gati per banim i pozicionuar prane rruges kryesore.apartamenti ka orjentim juglindje dhe pamje nga rruga.shitet vetem me cash sepse eshte ne faze ndertimi.