Shitet Shtepi Nje Kateshe + 330 M/2 Truall Ne Allias Tirane

Shitet shtepi nje Kateshe + 330 m/2 truall ne Allias.Ne rrugen Njazi Meka shitet SHTEPI NJE kATESHE ME SIP 105 M2 DHE 330 M2 TRUALL ME HIPOTEK,Stepia perbehet nga 4 dhoma nje koridor ,banjo dhe verande.Eshte e mobiluar dhe e mimbajtur.Per me shume info telefonono ne .

Njoftime te Ngjashme