Shitet apartament 2+1+2+A tek Kompleksi Halili OKAZION! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/12/2019 10:27

103,000 Euro

  • Shitet apartament 2+1+2+A tek Kompleksi Halili OKAZION!
  • Shitet apartament 2+1+2+A tek Kompleksi Halili OKAZION!
  • Shitet apartament 2+1+2+A tek Kompleksi Halili OKAZION!
  • Shitet apartament 2+1+2+A tek Kompleksi Halili OKAZION!
  • Shitet apartament 2+1+2+A tek Kompleksi Halili OKAZION!
  • Shitet apartament 2+1+2+A tek Kompleksi Halili OKAZION!

Apartment for sale 2 + 1 + 2 + A at Halili Complex OKAZION!

Apartment for sale 2 + 1 + 2 + A at Halili Complex OKAZION!

2 + 1 + 2 + A apartment in Halili complex.
Divided in 6 rooms 2 bedrooms 1 living room 1 cooking area and 2 bathrooms.

The apartment is 95 m2 net (in mortgage)

Sold 1000 euro m2, price for the area.

Interested in calling the phone number.


Pagesa 103,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 103.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 36033

Shitet apartament 2+1+2+A tek Kompleksi Halili OKAZION!

Apartament 2+1+2+A tek kompleksi Halili.
I ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenje 1 ambjent gatimi dhe 2 banjo.

Apartamenti eshte 95 m2 neto ( ne hipoteke)

Shitet 1000 euro/m2 , cmim okazion per zonen.

Te interesuarit te telefonojne ne numrin e telefonit .