SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:39

70,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT!
  • SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT!
  • SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT!

SALE APARTMENT 2 + 1 + 2 IN YZBERISHT!

The apartment has 92sqm of living space distributed in 1 living dining room, 2 bedrooms, 2 bathrooms (one with window) and 1 balcony.The apartment is located on the 6th floor of a new building with lift, near the main road. The apartment has East orientation and all rooms have natural light. For a visit to the property contact us.


Pagesa 70,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 92.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 181

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 92m2 e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri eshte me dritare) dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 6(banim) te nje pallati te ri me ashensor, prane rruges kryesore.Apartamenti ka orjentim Lindje dhe te gjitha dhomat kane ndricim natyral.Per nje vizit ne prone na kontaktoni.