Vile 2-kateshe per shitje tek Kryqezimi i Oxhakut. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 28/05/2020 14:15

300,000 Euro

  • Vile 2-kateshe per shitje tek Kryqezimi i Oxhakut.
  • Vile 2-kateshe per shitje tek Kryqezimi i Oxhakut.

2 storey villa for sale in Chimney Cross.

2 storey villa for sale at Chimney Crossing. The building is situated on the side of the main road and has a total surface of 150 m2. The built up space is 102 m2. The first floor is rented monthly 1000 € month. The 2nd floor is organized living space:
- living room;
-2 bedrooms;
-tualet;
-verande balcony.
Has a Mortgage.


Pagesa 300,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 150.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
Lexime 275

Shitet vile 2-kateshe tek kryqezimi i Oxhakut. Objekti eshte i vendosur buze rruges kryesore dhe ka siperfaqe totale 150 m2. Siperfaqja e ndertuar eshte 117m2. Kati i parefunksionon si biznes. Kati i 2-te eshte hapesire banimi e organizuar:
-sallon ndenjie;
-2 dhoma gjumi;
-tualet;
-verande/ballkon.
Te dyja katet shiten per ambient biznesi.
Disponon Hipoteke.