Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 95 m2 57.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 17/09/2019 14:43

57,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 95 m2 57.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 95 m2 57.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 95 m2 57.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 95 m2 57.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 95 m2 57.000 Euro (Fresku)

Tirana, Sell Apartment 2 + 1 + BLK Floor 5, 95 m² 57.000 Euro (Refresh)

Sell apartment in Fresk area on Shefqet Kuka street.The apartment is located on the 5th floor of a new building and is well managed. The apartment has an area of 95m2 and is organized as follows: living room, cooking area, 2 bedrooms, toilet, 2 balconies. The apartment is sold furnished. Its south-east orientation enables the house to be illuminated most of the day. The location of the apartment offers easy access to the advantages by area (tranquility, security, clean air as well as being a very family-friendly area, access to the main roads with an urban line connecting the center of Tirana, school, kindergartens, nurseries, various trading). Extras offered by the apartment: • with mortgage • regular square foot • quality construction • totally invested • with elevator To visit us contact us! Plus11752


Pagesa 57,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 252

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Shefqet Kuka.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i tij jug-lindje mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • kubature e rregullt katrore • ndertim cilesor • totalisht e investuar • me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni !plus11752