Shitet apartamenti 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 02/10/2019 14:57

126,000 Euro

  • Shitet apartamenti 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit
  • Shitet apartamenti 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit
  • Shitet apartamenti 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit
  • Shitet apartamenti 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit

Two bedroom apartment for sale in Kodra e Diellit Residence

Two bedroom apartment for sale near the Sunny Hill Residence, with Gross floor space of 117m2. The apartment is organized east-west, kt 3 (3-storey residence), a living and cooking room, 2 bedrooms, 2 bathrooms, a terrace, approximately 10m2. The house is paved with bamboo flooring and is for sale furnished, the latter contemporary. The house has its own filtered water, the apartment also has a filtration system. Parking options. Contact us for more info!


Pagesa 126,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 117.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Lexime 81

Shitet apartamenti 2+1 tek rezidenca kodra e diellit, me siperfaqe Bruto 117m2. Apartamenti eshte organizuar me drejtim lindje -perendim, kt 3 (rezidenca -3 kateshe), nje dhome gatimi dhe ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, nje verande, rreth 10m2. Shtepia eshte e shtruar me parket me dru bambuje, dhe shitet e mobiluar, ky i fundit bashkohor. Uji mundesohet i filtruar nga vete rezidenca, gjithashtu sistem filtrimi ka edhe apartamenti. Mundesi parkimi. Per me teper info na kontaktoni !