Tek Rruga Dibres Shitet Super Apartament 162m2 , Kompleksi Halili Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/11/2019 10:29

164,000 Euro

  • Tek Rruga Dibres Shitet Super Apartament 162m2 , Kompleksi Halili
  • Tek Rruga Dibres Shitet Super Apartament 162m2 , Kompleksi Halili
  • Tek Rruga Dibres Shitet Super Apartament 162m2 , Kompleksi Halili
  • Tek Rruga Dibres Shitet Super Apartament 162m2 , Kompleksi Halili

On Dibra Street For Sale Super Apartment 162m2, Complex Halili

Only 3 minutes away from the Center of Tirana, super 2 + 1 apartment for sale with enough space to adopt in 3 + 1. On the 6th floor of a new building with 2 elevators and well-managed, the apartment offers daytime running lighting. It consists of 1 large kitchen + slightly separated kitchen, and 2 bedrooms both with balcony access + 1 toilet. Situated in the heart of Tirana, the environment is easily accessible and offers many amenities such as: Hospital Center, Kindergarten, Supermarket and very close to the urban stations. For a visit to the property or similar property call the Top Real Estate. Thank you.


Pagesa 164,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 162.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 142

Vetem 3 minuta larg Qendres se Tiranes, Shitet super Apartament 2+1 me hapesire te mjaftueshme per tu adoptuar ne 3+1. Ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensore dhe i mireadministruar, apartamenti ofron ndricim gjate gjithe dites. Perbehet nga 1 soxhorno e madhe + kuzhinen pak e vecuar, dhe 2 dhoma gjumi te dyja me dalje ne ballkon + 1 tualet. E ndodhur ne zemer te Tiranes ambienti eshte i aksesueshem shume lehte dhe ofron facilitete te shumta si :Qendra Spitalore, shkolla e kopshte, supermarkete dhe shume afer me stacionet e ubaneve. Per vizite ne prone ose ne prona te ngjashme telefononi ne Top Imobiliare. Ju faleminderit.