Shitet Apartament 2+1 ne Koder Instituti Bujqesor i Kamzes Tirane Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 26/03/2020 16:14

Two bedroom apartment for sale in Koder Agricultural Institute of Tirana

Ap.2 + 1 for sale in Kodra Agricultural Institute of Kamza, Tirana, at "FAFA" Fuel with 88.5 m2 interior space. The apartment is oriented to the East - what makes a daylight and sunlight possible throughout the day.For more info call 0682770111


Pagesa 47,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 88.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Bulevardi Blu, Albania
Lexime 318

Shitet Ap.2+1 ne Koder Instituti Bujqesor i Kamzes Tirane, tek Karburanti "FAFA" me nje sip te brendshme 88.5 m2.Apartamenti eshte ne Katin e 7-te jo i fundit ne nje pallat te ri me ashensor dhe me punime cilesore.Apartamenti ka orientim Lindje -perendim cfare i ben te mundur nje ndricim dhe diell gjate gjithe dites.Per me shume info telefononi ne