Apartament ne shitje 2+1,Yzberisht. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 28/05/2020 08:17

68,000 Euro

  • Apartament ne shitje 2+1,Yzberisht.

Apartment for sale 2 + 1, Yzberisht.

Located in a recently developed area, new building, quality construction. The apartment is characterized by very good and comfortable organization of the premises. Good furniture with all the suitable conditions that an apartment needs. Due to its position, it is permeated by sunlight throughout the day. It is equipped with a mortgage. For more information, please contact us.


Pagesa 68,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 105.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 111

Me vendndodhje ne nje zone goxha te zhvilluar se fundmi,pallat i ri,ndertim cilesor.Apartamenti karakterizohet nga organizim shume i mire dhe komod i ambienteve. Mobilim te mire me te gjitha kushtet e pershtashme qe i duhen nje apartamenti.Per shkak te pozicionit pershkohet nga rrezet e diellit gjate gjithe dites.I pajisur me hipoteke.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.