shtepi ne shitje tirane kombinat 

 Online 150 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 150 lexues | 4 njoftime ne pritje
110,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit (prane stadiumit qemal stafa) apartament 2+1 me planimetri perfekte ne katin e 3 te nje pallati te mire ... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

62,000 Euro

Shitet,super Apartament 1+1,62 000 Euro,liqeni I Thate,tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e liqenit te thate • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 1 banimi • siperfaqja e apar... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

193,000 Euro

Tek 'kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te ... (Premium 16.05.2021)

59,000 Euro
SUPER OKAZION ne kompleksin Mangalem 21! Shitet super apartament 2+1! Apartament 2+1, me sipërfaqe 81.7 m2, me orientim nga Jugu dhe Lindja. Hyrja n

Super Okazion Ne Kompleksin Mangalem 21! Shitet Super Apartament 2+1!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1, me sipërfaqe 81.7 m2, me orientim nga jugu dhe lindja. hyrja në apartament pas një korridori të vogël të fton në zonën e ditës, me gatimin, ngrënien dhe ndejtjen, zonë kjo me sipërfaqe të bollshme, e cila komunikon dhe me... 22/02/2020 10:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

20,000 Euro
Shitet shtepi private Shtepia ndodhet ne lagjen:”Dunavat II”. Kati i pare eshte 90 m2 i perbere ng

Shitet Shtepi Private

Zone Periferike | Gjirokaster
4+1 Dhoma | Kuzhine
225.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepia ndodhet ne lagjen:”dunavat ii”. kati i pare eshte 90 m2 i perbere nga nendivani, shkallet dhe muslluku (sterra karakteristike). kati i dyte eshte 135 m2 dhe perbehet nga 4 dhoma plus nje ambient gatimi dhe banja te lidhur me nje korridor.... 22/02/2020 10:20... Lexo detajet..

155,000 Euro
Shitet Super apartament dupleks në zonën e Freskut Shitet apartament dupleks në zonën e Freskut pranë Restorant Freskut.
Aparta

Shitet Super Apartament Dupleks Në Zonën E Freskut

Fresku/Linze | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
430.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament dupleks në zonën e freskut pranë restorant freskut. apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 276.4 m2 dhe është i organizuar si në ... 22/02/2020 10:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

155,000 Euro

80,000 Euro Apartament 1+1 ne Shitje te Kopeshti Botanik afer Xhamise se Selites ne Tirane  Kopshti Botanik, prane Xhamis Selites, shitet Apartamant 1+1, siperfaqe 73 m2, k

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Kopeshti Botanik Afer Xhamise Se Selites Ne Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kopshti botanik, prane xhamis selites, shitet apartamant 1+1, siperfaqe 73 m2, kati 4 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim me diell. shitet 80 000 euro... 22/02/2020 10:20... Lexo detajet..

45,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE YZBERISHT ME HIPOTEKE Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht.
Prona ndodhet ne katin e 7-te, te nje palla

Shitet Apartament 1+1 Ne Yzberisht Me Hipoteke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 ne yzberisht. prona ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor. apartamenti ka siperfaqe totale 86.47 m2 nga te cilat 9 m2 jane verande, 68.56m2 siperfaqe neto dhe 8.91 m2 siperfaqe e perbashk... 22/02/2020 09:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

57,000 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK ALI DEMI. Shitet apartament 1+1 ne rrugen "Ali Demi".
Prona ndodhet ne katin e

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Ali Demi.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen "ali demi". prona ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues. apartamenti ka kubature te rregullt dhe organizohet ne nje sallon dhe kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. disponon dokumentacion te rregull... 22/02/2020 09:53... Lexo detajet..

76,000 Euro Super Okazion!! Apartament 2+1 Fiori Di Bosko Shitet apartament 2+1, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre aks

Super Okazion!! Apartament 2+1 Fiori Di Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko. apartamenti disponon siperfaqe totale: 91 m2 ... 22/02/2020 09:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

85,000 Euro Shitet Super Okazion!! Apartament 2+1 Komuna e Parisit Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara tek Komuna e Parisit.
A

Shitet Super Okazion!! Apartament 2+1 Komuna E Parisit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara tek komuna e parisit. apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 107, ndodhet ne katin e 4 teknik ose i 3 banim dhe ka orientim lindje. eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje-gatimi te perb... 22/02/2020 09:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

55,000 Euro Shitet apartament 1+1 Sheshi Willson. Shitet apartament 1+1 Sheshi Willson.
Informacion mbi apartamentin: Kati 4 i nj

Shitet Apartament 1+1 Sheshi Willson.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 sheshi willson. informacion mbi apartamentin: kati 4 i nje godine 5 kateshe, siperfaqe 45.7 m2, 1 dhome gjumi nje dhome ndenje , me certifikate pronesie. apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. detaje te tje... 22/02/2020 09:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

265,000 Euro

Dupleksi eshte i pozicionuar ne qender te tiranes. informacion i pergjithshem: • kati i 8 banim • siperfaqa e apartamentit 159 m2 •... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

265,000 Euro

51,500 Euro

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshm... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

125,500 Euro Shitet Super 3+1 Fiore Di Bosko Cmimi i Diskutueshem Shitet apartament 3+1 ne katin e 1 banimi, fare prane qendres se kryeqyteti, e a

Shitet Super 3+1 Fiore Di Bosko Cmimi I Diskutueshem

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 3+1 ne katin e 1 banimi, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko. apartamenti disponon sipe... 22/02/2020 09:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

125,500 Euro

68,400 Euro Shiten apartamente 2+1 Rruga Taulantia Durres Shiten apartamente 2+1 Rruga Taulantia, Durres.
Apartamenti ndodhet ne katin e

Shiten Apartamente 2+1 Rruga Taulantia Durres

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shiten apartamente 2+1 rruga taulantia, durres. apartamenti ndodhet ne katin e 1, 3, 18 banim te nje pallati te ri dhe disponon nje siperfaqe totale prej 85.4m2 118 m2. organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni... 22/02/2020 09:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,400 Euro

66,000 Euro Shiten apartamene 1+1 Rruga Taulantia, Durres. Shiten apartamene 1+1 Rruga Taulantia, Durres.
Apartamentet ndodhen ne katin e

Shiten Apartamene 1+1 Rruga Taulantia, Durres.

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shiten apartamene 1+1 rruga taulantia, durres. apartamentet ndodhen ne katin e 5 i 1 etj banim te nje pallati te ri dhe disponon nje siperfaqe totale prej 82 m2 m2. organizimi: salloni, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. me hip... 22/02/2020 09:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

66,500 Euro 2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire *U ULE CMIMI 66,500 EURO NGA 69,000 EURO SHITET Apart. 2+1+ballon  KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1 Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor) Orientim I Mire *u Ule Cmimi 66,500 Euro Nga 69,0

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik *****u ule cmimi 66,500 euro nga 69,000 euro********* ... 22/02/2020 09:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

86,920 Euro Shitet, Apartament 2+1 Mbikalimi i Komunës Parisit, Tiranë. Shitet, Apartament 2+1 Mbikalimi i Komunës Parisit, Tiranë.

Apartamenti dis

Shitet, Apartament 2+1 Mbikalimi I Komunës Parisit, Tiranë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet, apartament 2+1 mbikalimi i komunës parisit, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhomë gjumi , 2 tualete,1 ballkon, apartamenti është totalisht i investuar, me parket, disponon certifikate pronesie i pozicio... 22/02/2020 09:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

86,920 Euro

74,283 Euro Në shitje tre Ap 1+1, tek Hipoteka! Në shitje tre apartamente 1+1, pranë Hipotekës!

Apartamentet kanë detajet

Në Shitje Tre Ap 1+1, Tek Hipoteka!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Në shitje tre apartamente 1+1, pranë hipotekës! apartamentet kanë detajet si më poshtë: - sipërfaqja totale e apartamenteve është 67.53 m2; - tipologjia e apartamenteve është 1+1; - cmimi për njësi m2 është 1100 euro; - apartame... 22/02/2020 09:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,283 Euro

100,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek Koder e Diellit 143m2 Okazion.Shitet Apartament 2+1,tek koder e diellit 
Nje nder zonat me te kerkuar

Shitet Apartament 2+1 Tek Koder E Diellit 143m2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
143.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion.shitet apartament 2+1,tek koder e diellit nje nder zonat me te kerkuara,me facilitete te shumta,ne zhvillim e siper.apartamenti ndodhet ne katin e 2,ka nje siperfaqe prej 143m2,nga keto 125 jane siperfaqe e brendshme dhe 18 m2 hapesira te p... 22/02/2020 09:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

35,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ARDENO   35000 euro Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m i cili ndodhet ne katin e 5 banim,apartame

Shitet Apartament 1+1 Ardeno 35000 Euro

Tjeter zone | Tirane (5.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m i cili ndodhet ne katin e 5 banim,apartamenti disponon kubature dhe organizim shum ete mire,banjo me dritare.me hipoteke.... 22/02/2020 09:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

60,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1,60.000 EURO,UNAZA E RE Siperfaqe totale 108m2,kati 6 ,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,2 banjo me dri

Shitet Apartament 2+1,60.000 Euro,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Siperfaqe totale 108m2,kati 6 ,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,2 banjo me dritare,2 ballkone,salloni dhe kendi gatimit,orientim jug.... 22/02/2020 09:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

111,000 Euro

Shitet Apartament Luksoz 2+1 Tek Kompleksi Kontakt, I Pabanuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek magneti, afer 21-shit, shitet ky super apartament i pabanuar me pare. aparta... (Premium 04.03.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

100,800 Euro

Shitet ,super 3+1 134 M2 Te Kompleksi Turdiu Fusha Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me ... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

87,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,tek Vila-L. Informacion mbi Apartame

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,tek vila-l. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 104m2 • kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni. cile... 22/02/2020 09:33... Lexo detajet..

87,000 Euro OKAZION: ULET 98,000 Eu ne 87,000 Eu per 2+1+Bllk (100 m2) - Pall. Shigjeta (Perballe Delijorgjit) | Ashensor | Mobilim Modern | Parket | Kondicioner **********ULET 87,000 Euro nga 98,000 Euro ************
Shitet Apartament i Inv

Okazion: Ulet 98,000 Eu Ne 87,000 Eu Per 2+1+bllk (100 M2) - Pall. Shigjeta (perballe Deli

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e preferuar me mundesi parkimi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | (shitet e mobiluar )... 22/02/2020 09:21... Lexo detajet..

87,000 Euro OKAZION: ULET nga 98,000 Eu ne 87,000 Eu per 2+1+Bllk (100 m2) - Pall. Shigjeta (Perballe Delijorgjit) | Ashensor | Mobilim Modern | Parket | Kondicioner **********ULET 87,000 Euro nga 98,000 Euro ************
Shitet Apartament i Inv

Okazion: Ulet Nga 98,000 Eu Ne 87,000 Eu Per 2+1+bllk (100 M2) - Pall. Shigjeta (perballe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e preferuar me mundesi parkimi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | (shitet e mobiluar )... 22/02/2020 09:21... Lexo detajet..

66,500 Euro 2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire *U ULE CMIMI 66,500 EURO NGA 69,000 EURO SHITET Apart. 2+1+ballon  KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1 Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor) Orientim I Mire *u Ule Cmimi 66,500 Euro Nga 69,0

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik *****u ule cmimi 66,500 euro nga 69,000 euro********* ... 22/02/2020 09:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

105,000 Euro

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1 Pranë Credins Bank

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion !!! rruga merdar shtylla shume prane credins bank, shitet apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. a... (Premium 14.03.2020)

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

75,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Blv I Ri Ne Astir Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re, prane bulevardit te ri ne yzberish - kompleksi molla. apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 , ndersa t... (Premium 04.03.2020)

18,000 Euro

Shitet Garsoniere Kati 7 Ne Sarande!

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet garsonier ne sarande kati 7 (pa ashnesor) me siperfaqe 30m2 e mobiluar. ndodhet prane african beach, vetem 5 min nga plazhi dhe 15 min nga qend... (Premium 22.02.2020)

66,900 Euro

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket )... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,900 Euro

68,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, afer shkolles 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

77,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

95,000 Euro Apartament 2+1 per shitje tek Kopeshti Botanik  Shitet apartament 2+1 tek Kopeshti Botanik prane Xhamise. Apartamenti eshte i ve

Apartament 2+1 Per Shitje Tek Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek kopeshti botanik prane xhamise. apartamenti eshte i vendosur ne katin e 2 te nje kompleksi te ndertuar vitet e fundit. hyrje e bollshme me kubature te rregullt. orientim veri-lindje. vendosja e apartamentit ne kete zone ju k... 22/02/2020 09:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

56,375 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER VLORE Shitet apartament me cmim okazion ne qender te qytetit te vlores me siperfaqe to

Shitet Apartament 2+1 Ne Qender Vlore

Qender | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament me cmim okazion ne qender te qytetit te vlores me siperfaqe totale 102.5 m2.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, salloni i perbashket me kuzhinen, dy tualete dhe 1 ballkon. orientim perendim dhe eshte i pozicionuar ne ka... 22/02/2020 09:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,375 Euro

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 85,000 € ID: plus14579 Shitet apartament ne zonen e Freskut, ne rrugen e Dajtit . Informacion mbi apart

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 85,000 € Id: Plus14579

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut, ne rrugen e dajtit . informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 104m2. • kati i 1 banim. • orientim lindje. • me hipotek. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gju... 22/02/2020 09:12... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim