Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 107 m2 105000Euro (Oxhaku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 20/09/2019 14:55

105,000 Euro

  •   Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 107 m2 105000Euro (Oxhaku)
  •   Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 107 m2 105000Euro (Oxhaku)
  •   Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 107 m2 105000Euro (Oxhaku)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 7, 100 m² 115.000 Euro (Barricade Street)

Sell 2 + 1 apartment in "Barricade Street". The apartment is located on the 7th floor of a new building. The apartment has a total area of 100 m2 and is organized in living room, cooking space, 2 bedrooms, 2 bathrooms and balcony. Its south-east orientation enables home lighting throughout the day. The apartment has regular mortgage documentation. The favorable location makes it possible to access the facilities offered by the area. To visit us please contact us!

OPP 2676


Cel. : 0693951509


Pagesa 105,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 107.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa oxhaku
Lexime 3833

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati me punime cilesore ne zonen e “Oxhakut”. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme prej 107 m2 dhe eshte I mire organizuar ku perfshihet salloni I ndenjies se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi te bollshme, tualeti me dritare dhe ballkoni. Shtepia eshte plotesisht e investuar , e mobiluar dhe e arreduar ne menyre bashkekohore, ka shtrirje te gjere me orientim Jug, Lindje dhe Perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i apartamentit eshte i diskutueshem. Per me teper na kontaktoni.


OPP 3504


Cel. :