Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 16/08/2019 11:01

78,000 Euro

  • Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco)
  • Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco)
  • Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco)
  • Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco)
  • Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco)

Apartment cleaning 2 + 1, located in the residence Fiori Di Bosco

Apartment 2 + 1, located in the residence Fiori Di Bosco, near the quality complexes in the area. It is located on the 2nd floor of the residence and has a total area of 91 m2, east orientation. The apartment is invested and has a regular kubatura. The apartment has: Living room, cooking area, 2 bedrooms, 2 toilets and a balcony. Price: 78.000 Euro


Pagesa 78,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 91.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 1852

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco, nder komplekset me cilesore ne zone.

Ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2, orientim lindje.

Apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te rregullt.

Apartamenti disponon: Salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi: 78.000 Euro