Shitet Shtepi Nje Kateshe Dhe 320 M2 Truall Ne Rrugen Ymer Beqiri Tek Bulevardi I Ri Tirane

Shitet shtepi private, ne rrugen Ymer Beqiri. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,koridor, tualet dhe Verande, me nje siperfaqe ndertimi prej 130m2 dhe siperfaqe trualli prej 320m2, ndodhet buze rruges ,afer Bulevardit te ri. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informaciontelefononi ne

Njoftime te Ngjashme