Okazion Shitet 138m2 Apartment Ne Qender Te Durresit Durres

Okazion. Shitet apartment i ri, 200m nga rendra e Durresit, Rruga Ramazan Jella, prane Ambulances Qendrore, i perbere nga 2 dhoma gjumi, soxhiorno dhe kend gatimi, me 2 ballkone, 2 banjo, instalime dhe refiniture moderne, ne katin e 10 banim me orientim dhe pamje e mrekullueshme nga deti. Pallati ka 2 hyrje, kater ashensore KONE, uje me sistem pompe + depozite 24h, roje dhe administrim. Cmimi pak i diskutueshem.

Njoftime te Ngjashme