Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/09/2019 22:29

88,000 Euro

  • Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!!
  • Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!!
  • Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!!
  • Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!!

Don Bosko, Sell Super Apartment 2 + 1 + 2 for only 770 Euro m2 !!!

Near Viva Market in Don Bosko, Sell Apartment 2 + 1 + 2 in New building on the 4th floor of a 7th floor building of the year (2006) equipped with Lift, for sale only 770 Euro m2. The apartment has Orientation from the East offering natural light. The palace is located in a very favorite residential area in Don Bosko for the tranquility and security it offers, located near Credins Bank. The apartment has regular layout and is organized in a spacious living room of about 25 m2, together with cooking utensils, 2 large bedrooms with east-facing windows, 2 bathrooms and a spacious balcony. The building is constructed in 2006 and is well-organized construction with only 3 apartments for each floor. The palace offers parking facilities for resident residents and offers many different facilities such as Supermarkets, Pharmacy, Bank, Local, Dental Clinic, etc. Apartment Provides Regular Mortgage Documents.


Pagesa 88,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 113.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 4218

Prane Viva Market ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 ne Pallat te Ri ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh te vitit (2006) i pajisur me Ashensor, shitet per vetem 770 Euro / m2. Apartamenti ka Orientim nga Lindja duke ofruar ndicim natyral. Pallati ndodhet ne nje zone shume te preferuar per banim ne Don Bosko per qetesine dhe sigurine qe ofron, ndodhet prane Credins Bank. Apartamenti ka sturkture te rregullt dhe Organizohet ne nje sallon te bollshem rreth 25 m2, sebashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi te medha dhe me dritare te orientuar nga lindja, 2 tualete dhe nje ballkon te bollshem. Pallati eshte ndertim i 2006 dhe eshte ndertim cilsor dhe i mire-organizuar duke patur vetem 3 apartamente per cdo kate. Pallati ofron mundesi parkimi per banoret rezidient dhe ofron shume facilitete te ndryshme si Supermarkete, Farmaci, Banka, Lokale, Klinike Dentare etj. Apartamenti Disponon Dokumetacion te Rregullt Hipotekor.