Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 113.12 m2 102.000 Euro (Rruga Bardhyl) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/11/2019 10:54

102,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 113.12 m2 102.000 Euro (Rruga Bardhyl)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 113.12 m2 102.000 Euro (Rruga Bardhyl)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 5, 113.12 m² 104.000 Euro (Bardhyl Street)

The apartment is positioned on Bardhyl Street. Information on the apartment: • Floor 5 housing • Net gross apartment area: 67.68 77.15 m2 • Orientation North-East • Documentation: With Mortgage. The apartment is empty and has: • Living room • 2 bedrooms • Toilets • Porch 35.97 m2 • Thermal insulation • Waterproofing • Chiller system • Ventilated façade combined with the cap system • Double masonry is applied with a layer of stone wool. To visit us please contact us!


Pagesa 102,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 113.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
Lexime 267

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Siperfaqja e apartamentit neto/bruto : 67.68/77.15 m2 • Orientimi Veri-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Veranda 35.97 m2 • Termoizolim • Hidroizolim • Sistem chiller • Fasada e ventiluar e nderthurur me sistemin kapot • Muratura e dyfishte eshte aplikuar me nje shtrese leshi-guri . Per ta vizituar na kontaktoni!