Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m2 60.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/09/2019 12:56

60,000 Euro

 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m2 60.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m2 60.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m2 60.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m2 60.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m2 60.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m2 60.000 Euro (Fresku)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 4, 94 m² 60.000 Euro (Fresko)

An apartment is sold in the Fresku area on Dajti Street. The apartment is located on the 4th floor of a new and well-maintained new palace. The apartment has a surface of 94 m2 and is organized as follows: living room, cooking space, 2 bedrooms, aspirated toilet, balcony, garage. The apartment is sold furnished. Its east orientation enables home lighting much of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras that the apartment offers: • regular cottages • quality construction • with lift To visit us contact us!


Pagesa 60,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 94.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 2500

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me aspirim , ballkon, garazh. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij lindje i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare ). Ekstra qe ofron apartamenti: • kubature e rregullt • ndertim cilesor •me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni!