SHITET APARTAMENT+GARAZH TEK KOMPLEKSI KONTAKT Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 19:07

SALE APARTMENT + GARAGE TO COMPLETE CONTACT

Sell apartment + garage at the Contact complex, formerly Partizani club Rr. Artan Lenja, Tirana. Sold for only € 77,000. Among the most sought-after and quiet complexes in Tirana. For more information contact us ☎ 069 702 2840


Pagesa 74,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 69.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
Lexime 1154

Shitet apartament + garazh tek kompleksi Magnet (KONTAKTI), ish klubi Partizani Rr. Artan Lenja, Tirane. Nder komplekset me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e pare, eshte i mobiluar me nje investim rreth 8.000 Euro, dhe eshte i pa banuar me pare. Shitet me gjithe garazh per vetem 74.000 Euro. ( Pa garazh 65.000 Euro ) . Nder komplekset me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes. Per me shume informacione na kontaktoni ☎