Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64 m2 43.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 24/09/2019 14:46

43,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64 m2 43.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64 m2 43.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64 m2 43.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64 m2 43.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64 m2 43.000 Euro (Fresku)

Tirana, sell apartment 1 + 1 + BLK Floor 5, 64 m² 40.000 Euro (Fresko)

Sell apartment in the Fresk area on the Teleferik road in the residential complex.The apartment is located on the 5th floor of a new and well-managed palace. The apartment has a surface of 64m2 and is organized as follows: living room, kitchen, bedroom, bathroom with window, balcony. The apartment is sold furnished. Its western orientation enables home lighting much of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras that the apartment offers: • with mortgage • with parquet • regular square cubicle • quality construction • with elevator • with parkingContact us! Plus11469


Pagesa 43,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 64.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 1172

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Teleferikut ne kompleks rezidencial.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i tij perendim mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • me parket • kubature e rregullt katrore • ndertim cilesor • me ashensor • me parkimPer ta vizituar na kontaktoni !plus11469