Shitet Apartament 2+1+2 te Globi Rr Kavajes Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/08/2019 21:21

90,000 Euro

  • Shitet Apartament 2+1+2 te Globi Rr Kavajes
  • Shitet Apartament 2+1+2 te Globi Rr Kavajes
  • Shitet Apartament 2+1+2 te Globi Rr Kavajes

Sell Apartment 2 + 1 + 2 at Str, 4 Deshmoret, Afer Gjimnai Partizani

Sell Apartment 2 + 1 + 2 toilets with bath, 105m on the 5th floor of a new building, but without lift. The apartment is organized by 2 bedrooms, 1 living room with kitchen, 2 bathrooms with natural windows and a very large balcony.
Street 4 Deshmoret, near Gjimnazi Partizani near the street.
It is equipped with a certificate of ownership.
The 110,000 euro price is debated
For more contact.


Pagesa 90,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 115.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kavaje, Albania
Lexime 164

Zona/Rruga : Kavajes,Perballe Delijorgjit

Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,115m ne katin e 6 banim ne nje pallat 8 katesh,i pajisur me 2 ashensore pallati dhe i mirmbajtur me administratore.
Apartamenti eshte i bollshem per sip qe ka, dhe eshte me nje cmim qe ne ate zone varjon nga 900 euro deri 1100.
Eshte e pajisur me hipotek.
Per me shume kontaktoni