SUPER APARTAMENT NE SHITJE - LIQENI I THATE Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/08/2019 09:17

140,000 Euro

  • SUPER APARTAMENT NE SHITJE - LIQENI I THATE
  • SUPER APARTAMENT NE SHITJE - LIQENI I THATE
  • SUPER APARTAMENT NE SHITJE - LIQENI I THATE
  • SUPER APARTAMENT NE SHITJE - LIQENI I THATE
  • SUPER APARTAMENT NE SHITJE - LIQENI I THATE
  • SUPER APARTAMENT NE SHITJE - LIQENI I THATE
  • SUPER APARTAMENT NE SHITJE - LIQENI I THATE

SUPER APARTMENT FOR SALE - Dry Lake

Two bedroom apartment for sale in Dry Lake, with space: 140M2. The apartment offers a free view, as all rooms overlook the Lake, and has very good East-South-West orientation. It is organized in 2 bedrooms, 1 large living room, 2 bathrooms with windows, and 2 balconies. New building, elevator, front line, with ownership certificate. Contact us for more information: 0697005774

[Youtubeid] dvZgCQGP0q4 [ youtubeid]


Pagesa 140,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 141.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania
Lexime 170

Apartament ne shitje 2+1+2 te Liqeni i Thate, me Sip: 140M2. Apartamenti ofron nje pamje te lire, pasi te gjitha dhomat shohin nga Liqeni, dhe ka orientim shume te mire Lindje-Jug-Perendim. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madhe, 2 tualete njeri prejt te cileve ka dritare, dhe 2 ballkone. Pallat i ri, ashensor, ne vije te pare, me certifikat pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni: