SUPER CMIM OKAZION! APARTAMENT 1+1 NE ALI DEM Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 11:18

48,000 Euro

  • SUPER CMIM OKAZION! APARTAMENT 1+1 NE ALI DEM

SUPER PRICE OKAZION! APARTMENT 1 + 1 NE ALI DEM

The apartment is located in a complex, this gives you the opportunity to live away from noise, green surroundings, more peaceful and comfortable living.

Apartment 1 + 1, 62 m2, West oriented. Its entrance invites you into the daytime ambiance which, like the bedroom and toilet has a spacious living area. The apartment lounge communicates with the ambience of the day, positioned on its side creating a pleasant corner for the dining environment.

Contact 0696989306


Pagesa 48,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 62.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Pasho Hysa, Tirana, Albania
Lexime 185

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks, kjo ju jep mundesine te jetoni larg zhurmave, ambiente te gjelberta, jetese me eqete dhe komode.

Apartament 1+1, me siperfaqe 62 m2, i orientuar ne Perendim. Hyrja e tij te fton ne ambientin e dites i cili, sikurse dhoma e gjumit dhe tualeti ka nje siperfaqe te bollshme. Llozha e apartamentit komunikon me ambientin e dites, pozicionuar ne ane te tij duke krijuar nje kend te kendshem per ambientin e ngrenies.

Kontakto