Apartament 3+1 per shitje Tek Rruga Muhamet Gjollesha Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 14/09/2019 09:36

140,000 Euro

  • Apartament 3+1 per shitje Tek Rruga Muhamet Gjollesha
  • Apartament 3+1 per shitje Tek Rruga Muhamet Gjollesha
  • Apartament 3+1 per shitje Tek Rruga Muhamet Gjollesha
  • Apartament 3+1 per shitje Tek Rruga Muhamet Gjollesha

Three bedroom apartment for sale in Muhamet Gjollesha Street

Three bedroom apartment with 150 m2 of space for sale in Muhamet Gjollesha Street. The apartment is located on the 1st floor of an existing building and is furnished in very good condition. Price is questionable.


Pagesa 140,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 150.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 162

Apartament 3+1 me siperfaqe 150 m2 per shitje tek Rruga Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues dhe eshte i mobiluar ne gjendje shume te mire.Cmimi eshte i diskutueshem.