Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 68 m2 67.000 Euro (Rruga e Kavajes) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 22:31

67,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 68 m2 67.000 Euro (Rruga e Kavajes)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 68 m2 67.000 Euro (Rruga e Kavajes)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 68 m2 67.000 Euro (Rruga e Kavajes)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 68 m2 67.000 Euro (Rruga e Kavajes)

Tirana, for sale 2 + 1 + BLK 4 floor apartment, 68 m² 67.000 Euro (Kavaja Street)

Apartment for sale on Kavaja Street.
The apartment is situated on the 4th floor of an existing building and has a total area of 68 m2.
The apartment is for sale furnished and has certificates of ownership.
Organization: Living Room, Kitchen Area, 2 Bedrooms, Toilet, Balcony
• The apartment has a regular basement and good orientation.
Very good location of the apartment offers access to all facilities in a short time.
Contact us to visit! Cel. : 0692210668


Pagesa 67,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 68.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 29

Shitet apartament ne Rrugen e Kavajes.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 pallat ekzistues dhe ka siperfaqe totale prej 68 m2.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie.
Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, Tualeti, Ballkoni
• Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe orientim te mire.
Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter.
Per ta vizituar na kontaktoni!Cel. :