Shitet Apartament 2+1 prane Kopshtit zoologjik Tirane Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 21:23

Two room apartment for sale near Tirana Zoo

Two room apartment for sale close to Tirana Zoo with total area of 103 m2, located in one of the best areas of Tirana. The apartment is organized in two bedrooms, a living dining room, a toilet, hallway, balcony. The apartment is contemporary furnished and is situated on the 2nd floor of a new building. The apartment has elevator, and is well maintained. The apartment has a property certificate.For more information or a property visit contact us! 0682770111


Pagesa 116,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 103.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Trandafili i Bardhe, Tirana, Albania
Lexime 43

Shitet Apartament 2+1 ,prane Kopshtit zoologjik Tirane me siperfaqe totale prej 103 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te Ri,Apartamenti disponon ashensor,dhe eshte i mirmbajtur. Apartamenti ka certifikate pronesie.Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!