Shitet apartament 2+1+2 tek Astiri (Pran bar Artisti) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/11/2019 20:22 Post Id: 159617

Two bedroom apartment for sale near Astiri (Artist bar)

Apartment for sale near the artist bar


The apartment is well organized and well maintained has 2 bedrooms 2 bathrooms living room and balcony
It is situated on the 2nd floor.
Located in one of the city's favorite areas.
Interested in contacting us at phone number


Pagesa 70,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 104.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 3939

Shitet apartament tek astiri pran bar artist


Apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dhe ballkon
Ndodhet ne katin e 2 banimi.
Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit