Oferte -Tirane, shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m2 ,124.000 Euro (MAGNET) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/11/2019 19:33

124,000 Euro

  • Oferte -Tirane, shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m2 ,124.000 Euro (MAGNET)
  • Oferte -Tirane, shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m2 ,124.000 Euro (MAGNET)
  • Oferte -Tirane, shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m2 ,124.000 Euro (MAGNET)
  • Oferte -Tirane, shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m2 ,124.000 Euro (MAGNET)
  • Oferte -Tirane, shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m2 ,124.000 Euro (MAGNET)

Offices -Tirane, For Sale Apartment + garage, 2 + 1,91 m², 124,000 Euro (MAGNET)

Sell Quality Apartment 2 + 1 Total area 91 m2 + 29 m2 Parking, furnished in style by Italian architectural office.
The apartment is built according to the latest technology, exterior door system and stone wool inside for thermal and noise insulation. Heating system with Samsung Air Conditioner and Daikin Digital Inverter A ++ for maximum energy saving. The apartment is located in the most modern Contact Complex in Tirana, after the Construction Engineering.

Price: 124.000 Euro.

Underground garage is included in the price.


Pagesa 124,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 91.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
Lexime 473

Shes Apartament cilesor 2+1 Sip totale 91 m2 + Parkim 29 m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore italiane.
Apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit,Sistem kapot nga jashte dhe me lesh guri nga brenda per izolim termik dhe kunder zhurmave. Sistem ngrohje me Kondicioner Samsung dhe Daikin Digital Inverter A++ per nje kursim maksimal te energjise. Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Kontakt me modern ne Tirane,pas Inxhinierise se Ndertimit.

Cmimi :124.000 Euro.

Ne cmim perfshihet edhe garazhdi nentoke.