SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN FERIT XHAJKO Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/11/2019 13:33

52,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN FERIT XHAJKO
  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN FERIT XHAJKO
  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN FERIT XHAJKO
  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN FERIT XHAJKO

APARTMENT FOR SALE 2 + 1 ON FERRY JAJKO STREET

FOR SALE APARTMENT 2 + 1 ON FERRI XHAJKO STREET, NEAR THE DOOR RESTAURANT, APARTMENT IS ORGANIZED FROM 1 LIVING 2 BEDROOM AND 1 BATHROOM AND PROVIDES DAILY FACILITIES FOR MORE INFORMATION CONTACT THE AGENT OF THE ZONE NUMBER 0682023631


Pagesa 52,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 52.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania
Lexime 190

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN FERIT XHAJKO , PRANE ISH RESTORANT DURRESIT, APARTAMENTI ORGANIZOHET NGA 1 SALLON 2 DHOMA GJUMI 1 TUALET DHE NJE BALLKON , APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2 TE NJE PALLATI EKZISTUES ,GJITHASHTU APARTAMENTI NDOHET NE NJE ZONE TE PREFERUAR TE TIRANES DHE OFRON FACILITETE NE JETEN E PERDITSHME , PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI ME AGJENTIN E ZONES NE NUMER TELEFONI