Apartament 2+1 per shitjetek Ing. Ndertimit. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 25/05/2020 09:58

Two bedroom apartment for sale Ing. Building.

2 + 1 apartment for sale in Construction Engineering. The apartment is furnished in a contemporary way with all the accessories for a comfortable living. Completely reconstructed entry just 6 months ago. Restored electrical and plumbing network. The apartment is all paved with laminate flooring. Double glazed plastic window. 2 toilets, one with windows. The LJP orientation makes it have natural light and sun all day long. Has a Mortgage.


Pagesa 120,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 103.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 106

Shitet apartament 2+1 tek Inxhinieria e ndertimit. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret per nje jetese sa me komode. Hyrje e rikonstruktuar totalisht para vetem 6 muajsh. Rrjet elektrik dhe hidraulik i restauruar. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket laminat. Dritare plastike me dopio xham. 2 tualete , njeri me dritare. Orientimi L-J-P e ben ate qe te kete drite natyrale dhe diell gjate gjithe dites. Disponon Hipoteke.