2+1 me hipotek per shitje fresku Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 29/05/2020 09:24

2 + 1 with mortgage for fresh sale

In the freshness near the last station of porcelain apartment for sale with ownership certificate, totally furnished, super luxurious. Water and light 24 hours free parking. 8th floor with elevator. The building is thermally insulated, and is well managed.
For sale only with money Not with credit.


Pagesa 44,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 82.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Albania
Lexime 2633

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me certifikate pronesie totalisht I mobiluar super luksoz . Uji dhe drita 24 ore parkim falas. Kati 8 me ashensor. Pallati eshte me termoizolim, dhe eshte I mireadministruar.
Shitet vetem me lek Jo me kredi.