SUPER OKAZION APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE ish-STACIONI FUNDIT TIRANES RE Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 23/05/2020 22:21

102,000 Euro

  • SUPER OKAZION APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE ish-STACIONI FUNDIT TIRANES RE

SUPER OPPORTUNITY APARTMENT 2 + 1 FOR SALE OF THE FIRST TIRANA NEW STATION

2 + 1 apartment for sale in the former Last Station of Tirana Re, at the Coop supermarket.
With a total area of 144 m2.
In the new building with elevator, on the 6th floor.
It is organized in 2 bedrooms, 2 balconies, 2 toilets with windows, living room, separate kitchen, and the corridor that makes the distribution of the rooms.

Contact


Pagesa 102,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 144.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
Lexime 72

Apartament 2+1 ne shitje te ish-Stacioni i Fundit i Tiranes Re, te supermarket Coop.
Me siperfaqe totale 144 m2.
Ne pallat te ri me ashensor, ne katin e 6.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi,2 ballkone,2 tualete njeri me dritare, salloni, kuzhina e vecuar, dhe koridori qe ben shperndarjen e dhomave.

Kontakto