APARTAMENT 1+1 2+1 PER SHITJE NE MYSLYM SHYRI Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/05/2020 23:17

102,500 Euro

  • APARTAMENT 1+1 2+1 PER SHITJE NE MYSLYM SHYRI
  • APARTAMENT 1+1 2+1 PER SHITJE NE MYSLYM SHYRI
  • APARTAMENT 1+1 2+1 PER SHITJE NE MYSLYM SHYRI

APARTMENT 1 + 1 2 + 1 FOR SALE IN MYSLYM SHYRI

Apartments for sale in a new building.
The building has 2 apartments per floor
The building has a ventilated facade
Organizations 1 + 1 2 + 1 64m2 and 104m2
The building is in the brick stage
A super investment
Price per m2 1600euro


Pagesa 102,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 64.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 69

Shiten apartamente ne nje ndertim te ri.
Objekti ka 2 apartamente per kat
Objekti ka fasad te ventiluar
Organizime 1+1 2+1 64m2 dhe 104m2
Objekti eshte ne faze tulle
Nje super investim
Cmimi pre m2 1600euro