Shitet apartament 1+1 dhe nje post parkimi prane Liqenit te Thate! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/05/2020 23:12

1 + 1 apartment for sale and a parking space near the Dry Lake!

1 bedroom apartment for sale with an area of 60 m2 together with a parking space with an area of 22 m2. The apartment has a living room with kitchen, a bedroom, a toilet and a full balcony overlooking the lake. The orientation is east-south- west. Pallati has an elevator. For more info please contact us at our cel number


Pagesa 88,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 60.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni i Thate
Lexime 44

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 bashke me nje post parkimi me siperfaqe 22 m2.Apartamenti ka nje sallon ndenjeje bashke me kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon te plote me pamje nga liqeni.Orientimi eshte lindje-jug-perendim.Pallati ka ashensor .Per me shume info ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te cel