OKAZION/Shitet ap 2+1 te Shkembi Kavajes Durres

Shtepi ne Shitje Data: 18/09/2020 00:49 Post Id: 238047

28,000 Euro

  • OKAZION/Shitet ap 2+1 te Shkembi Kavajes
  • OKAZION/Shitet ap 2+1 te Shkembi Kavajes
  • OKAZION/Shitet ap 2+1 te Shkembi Kavajes
  • OKAZION/Shitet ap 2+1 te Shkembi Kavajes


extra info
Pagesa 28,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 82.00
Kati 3
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Bellavista
Lexime 589

Me siperfaqe neto 82 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte teresisht i mobiluar.Organizohet nga 2 dhoma gjumi,sallon + kuzhine,banjo si dhe 2 ballkone.
Disponon dok te rregullt hipotekor
Per me shume info na kontaktoni